۱
مهر ۱۳۹۶ 23 Sep 2017
 
تماس با ما آرشيو پیوندها دربارۀ ما RSS
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
برنامه احیای زعفران ایرانی/احتمال لغو ممنوعیت صادرات پیاز زعفران
۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۹
 
اخبارتجارت:مجری طرح ملی توسعه گیاهان دارویی وزارت جهاد با بیان اینکه صادرات پیاز زعفران باید آزاد شود، گفت:وزارت جهاد کشاورزی دیدگاه های نوین و برنامه‌های جدیدی در این زمینه دارد.
 
افزایش ۲.۵ دلاری بهای طلا
۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۰
 
اخبارتجارت:روز گذشته ۲.۴ دلار افزایش داشته است. اتاق خبر 24: قیمت طلا در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها بیش از 2 دلار افزایش یافت و به 1293 دلار در هر اونس رسید. قیمت کنونی در مقایسه با متوسط قیمت یک ماه گذشته این فلز 2.7 دلار بالاتر و در مقایسه با متوسط قیمت یک سال گذشته آن 43.7 دلار ...
 
ارتش آمریکا عامل جلوگیری از سقوط دلار در نظام ارزی جهان
۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۱
 
اخبارتجارت:تنها عامل نگهداشت دلار از سقوط کلی، ارتش آمریکا و استقرار سازمان های فریبنده غیر دولتی آمریکا در سراسر جهان برای تسهیل غارت اقتصاد جهانی است.
 
رانت بزرگ خلق پول وضعیت اقتصاد جهان را بحرانی کرده است
۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۰
 
اخبارتجارت:ر نظام بانکداری مدرن قدرت خلق پول و انتشار آن در اختیار بانک های تجاری قرار گرفته و این انحصار ریشه بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی جوامع همچون نابرابری اقتصادی است.
 
صادرات ۱۳۶ هزار تن گوجه فرنگی در 5 ماه / گوجه صادراتی کیلویی ۸۳۰ تومان + جدول
۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۵
 
اخبارتجارت:راساس آمار گمرک در پنج ماهه نخست سال جاری بیش از ۱۳۶ هزار و ۴۶۳ تن گوجه فرنگی تازه به کشور‌های مختلف جهان صادر شده است.
 
اهم اقدامات ایران در حوزه پولی و بانکی
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۹
 
اخبارتجارت:رییس کل بانک مرکزی در جمع مقامات پولی«کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی»گفت:سیستم بدون ربا در بانکداری می‌تواند به عنوان یک محافظ برای تسهیل مبادلات مالی از ریسک‌های شدید جلوگیری کند.
 
سفیرایران دراتریش:قرارداد تامین مالی نقش مهمی در تحول روابط اقتصادی تهران - وین دارد
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۳
 
اخبارتجارت:عبادالله مولایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش در مراسم امضای قرارداد بانکی ایران و اتریش در شهر لینز با اشاره به روابط دیرینه و تاریخی ایران و اتریش گفت: قرارداد تامین مالی بین بانکهای ایران با اوبربانک تاثیرات مهمی در تحول روابط اقتصادی دو کشور خواهد داشت.
 
جمن واردکنندگان خودرو بی اطلاعی خود را از رسانه ای شدن متن نامه ای که قرار است در مورد قانون جدید واردات خودرو به کشور به تصویب هیئت دولت برسد
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۲
 
اخبارتجارت:انجمن واردکنندگان خودرو بی اطلاعی خود را از رسانه ای شدن متن نامه ای که قرار است در مورد قانون جدید واردات خودرو به کشور به تصویب هیئت دولت برسد اعلام کرد.
 
اقتصاد ایران ظرفیت جذب ۳۵۰۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری را دارد
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۳
 
اخبارتجارت:رئیس کل بانک مرکزی گفت: ایران با موقعیت ژئوپلتیک در خاورمیانه و به واسطه وجود فرصت‌های سرمایه‌گذاری در عرصه‌های مختلف و البته جمعیت ۸۰ میلیونی جوان و تحصیلکرده، طی دو دهه آینده ظرفیت جذب بیش از ۳۵۰۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری را داراست.
 
جزییات فاینانس یک میلیارد یورویی اتریش برای ایران
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴
 
اخبارتجارت:یک مقام مسئول در نظام بانکی از امضای قرارداد فاینانس یک میلیارد یورویی اوبر بانک اتریش برای ایران تا دقایقی دیگر خبر داد و گفت: اولین فاینانس اروپایی پس از ۱۵ سال برای ایران گشایش می شود.
 
واریز ۳ میلیارد دلار به صندوق توسعه ملی در ۳ ماهه نخست سال
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۶
 
اخبارتجارت:رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی از واریز ۳ میلیارد دلار به صندوق در سه ماه نخست سال جاری خبر داد و گفت:‌ از ابتدای تاسیس تا پایان سال گذشته ۳۳ میلیارد دلار مسدودی برای طرح‌ها داریم.
 
آمادگی اتریش برای توسعه مبادلات مالی با ایران
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
 
اخبارتجارت:رئیس کل بانک مرکزی اتریش هم در ملاقات با محمد خزاعی، ضمن روبه پیشرفت دانستن روابط بانکی بین دو کشور آمادگی خودرا برای ارتقا همکاری ها با بانک مرکزی کشورمان اعلام کرد.
 
امشب؛آخرین فرصت افزایش صورتحساب سهام عدالت/خروج سامانه از دسترس
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۸
 
اخبارتجارت:مشمولان سهام عدالت حداکثر تا ساعت ۲۴ امشب فرصت دارند که صورت حساب سهام عدالت خود را تا سقف یک میلیون تومان افزایش دهند.
 
۱۳ هزار طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۰
 
اخبارتجارت:مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی با بیان اینکه بیش از۱۳هزار طرح صنعتی با پیشرفت بالای۵۰درصد در کشور فعال است گفت:با افتتاح این طرح‌ها بالغ بر ۴۴۴ هزار نفر اشتغال جدیدایجاد می شود.
 
کارگرانی که نیمی از سال بیکارند/بیمه منقطع و تعویق زمان بازنشستگی
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲
 
اخبار تجارت:قطع بیمه کارگران فصلی در دوره بیکاری و برقراری مجدد در زمان شروع فصل کار منجر به تعویق زمان بازنشستگی این گروه از کارگران شده؛ این موضوع یکی از دغدغه‌های مهم این کارگران است.
 
بدهکارپیمانکاران فاز٢٠،٢١پارس جنوبی نیستیم/علت تاخیرپرداخت چیست؟
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۵
 
اخبارتجارت:کارکنان شرکت اویکو به عنوان بهره بردار فاز٢٠،٢١پارس جنوبی درحالی در اعتراض به تاخیر پرداخت ٦ماهه حقوق خود تجمع کردند که شرکت نفت و گاز پارس مدعی است که بدهی به پیمانکاران این فاز ندارد.
 
برنامه احیای زعفران ایرانی/احتمال لغو ممنوعیت صادرات پیاز زعفران
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۹
 
اخبارتجارت:مجری طرح ملی توسعه گیاهان دارویی وزارت جهاد با بیان اینکه صادرات پیاز زعفران باید آزاد شود، گفت:وزارت جهاد کشاورزی دیدگاه های نوین و برنامه‌های جدیدی در این زمینه دارد.
 
680 هزار نفر در کشور از اوراق تسهیلات مسکن استفاده کرده اند
۳۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۲
 
اخبارتجارت:تهران- ایرنا- رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: تاکنون 680 هزار نفر در کشور از اوراق تسهیلات مسکن به ارزش کل 320 هزار میلیارد ریال برای خرید مسکن یا سرمایه گذاری، استفاده کرده اند و قرار است سایر بانک ها نیز از این امکان بهره مند شوند.
 
برای خرید لوازم یکبار مصرف چقدر باید هزینه کرد؟+جدول قیمت
۳۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۹
 
اخبارتجارت:برای خرید ليوان يکبار مصرف رستاک مدل Simple Glass - بسته 24 عددی باید در حدود 10 هزار تومان هزینه کنید.
 
آغاز فصل برداشت زیتون در کشور/کاهش ۱۵ درصدی قیمت‌ها
۳۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۷
 
اخبارتجارت:رئیس شورای ملی زیتون از آغاز برداشت این محصول در کشور خبر داد و گفت: با آغاز فصل برداشت قیمت زیتون ١٥ درصد کاهش یافته است.