۲۹
آبان ۱۳۹۶ 20 Nov 2017
 
تماس با ما آرشيو پیوندها دربارۀ ما RSS
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۱۰ شهر پرطرفدار در جهان /نیویورک در صدر، تهران در قعر
۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۶
 
اخبار تجارت : با نظرسنجی از مردم ۲۶ کشور جهان درباره میزان مقبولیت ۶۰ شهر منتخب، فهرست شهرهای جذاب برای «سکونت»، «مسافرت» و «اشتغال» اعلام شد. نیویورک، پاریس و زوریخ انتخاب‌های اول نظردهنده‌ها به ترتیب برای کار، سفر و زندگی شناخته شدند. در این رتبه‌بندی، تهران در جایگاه آخر قرار گرفت.
 
کدام مشاغل مشمول پرداخت مالیات می‌شوند؟
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۸
 
اخبار تجارت : این نوع مالیات را افرادی که اصطلاحا به آن‌ها کسبه، اصناف، پیشه وران، صنعت گران گفته می‌شود و یا سایر افرادی که به صورت شخص حقیقی بابت درآمد حاصل از اشتغال به مشاغل آزاد و بطور انفرادی یا با مشارکت مدنی پرداخت می‌نمایند تشکیل می‌دهند.
 
پنج عادت انسانهای موفق
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۰
 
انسانهای موفق همیشه مرا به وجد می آورند. موفقیت آنها را از دیگر انسانها متمایز می کند. چندی پیش کتابی را در زمینه عادات افراد موفق مطالعه کردم و فکر می کنم این ۵ عادت باعث شده آنها افراد موفقی بین انسانهای دیگر شوند.
 
مدیریت بحران
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴
 
بحران چیست؟ بحران در حقیقت یک فشار زایی روانی - اجتماعی بزرگ و ویژه است که باعث در هم شکسته شدن انگاره های متعارف زندگی و واکنش های اجتماعی می شود و با آسیب‌های جانی و مالی، تهدیدها، خطرها و نیازهای تازه‌ای که به وجود می‌آورد. در نتیجه می‌توان بحران را اینگونه تعریف کرد: حادثه‌...
 
انسانهای موفق چگونه‌اند؟
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۹
 
انسانهای موفق همیشه دیگران را به وجد می‌آورند. موفقیت، آنها را از دیگر انسانها متمایز می‌کند. انسان‏های موفق عادت‏های بسیار خوبی دارند كه چند نمونه آنها را با هم مرور می‏كنیم.
 
7 ویژگی کارکردی مدیران موفق کدامند؟
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸
 
اخبار تجارت : یادگیری تا 360 درجه باشد و بکوشید از هر که می توانید یاد بگیرید.در دوره های کوتاه مدت ثبت نام کنید، کتاب های روز را ولو به اجمال بخوانید. سایت هایی که مطالب مفیدی درباره مدیریت و حرفه تان دارند را شناسایی کنید و مدام به آنها سر بزنید.
 
یک تجارت موفق با 9 نکته
۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۳
 
شروع یک کار جدید سخت است اما وقتی درها را باز کردید، کارتان شروع شده است. در بسیاری از موارد، باید خیلی بیشتر از زمانی که برای بقیه کار می‌کردید زمان بگذارید.
 
7 استان کشور درگیر سیل و آب‌گرفتگی/ 40 نفر قربانی سیل
۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳
 
اخبار تجارت : رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه 7 استان کشور درگیر سیل و آب‌گرفتگی شده‌ است، گفت: این حادثه تاکنون 40 کشته بر جای گذاشته است و 5 نفر نیز مفقود شده‌اند.
 
هیات دولت شنبه را عزای عمومی اعلام کرد
۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۷
 
اخبار تجارت: هیات دولت با تجلیل از بزرگ مردان ایثار و فداکاری که در حادثه آتش سوزی مجتمع تجاری تولیدی پلاسکو جان باختند، روز شنبه دوم بهمن را عزای عمومی اعلام کرد.
 
بدون عنوان
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۳