۰

۳ نماینده ویژه روحانی فردا به کمیسیون اقتصادی مجلس می روند

شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
اخبار تجارت:پورابراهیمی گفت: ساعت ۱۰ صبح فردا ۳ نماینده ویژه رئیس جمهور برای پاسخ به سوالات نمایندگان درباره بحران موسسات مالی در کمیسیون اقتصادی حضور می‌یابند.
۳ نماینده ویژه روحانی فردا به کمیسیون اقتصادی مجلس می روند
به گزارش اخبار  تجارت به نقل از مهرمحمدرضا پورابراهیمی  از تشکیل جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با نمایندگان ویژه رئیس جمهور برای بررسی مسائل و مشکلات موسسات مالی و اعتباری در نشست فردا صبح خبر داد و اظهارداشت: پس از آنکه کمیسیون اقتصادی هفته گذشته گزارش سوال ۷۶ نماینده از رئیس جمهور درباره بحران موسسات مالی و اعتباری را با ارسال نامه ای به آقای روحانی اعلام کرد، رئیس جمهور آقایان سیف، کرباسیان و نهاوندیان را به عنوان نمایندگان ویژه خود برای پاسخ به سوالات نمایندگان به کمیسیون معرفی کرده است.


بر این اساس، فردا از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ و با حضور ۳ نماینده معرفی شده از سوی رئیس جمهور، سوال نمایندگان از رئیس جمهور در خصوص اقدامات دولت برای حل مشکل موسسات مالی و اعتباری و جلوگیری از بحران های مشابه بررسی خواهد شد.


رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره آمار اولیه ۱۸۰ نفری متقاضیان سوال از رئیس جمهور گفت: صرف نظر از آمار اولیه، تعداد امضاء هایی که در نامه نهایی به کمیسیون وجود داشته ۷۶ نفر بوده که بر این اساس درخواست آنها به جریان افتاده است.
کد مطلب: 4797
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *