۰

رشد ۱۸ درصدی فروش برند لوکس نیسان

شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۳
اخبار تجارت: برند لوکس اینفینیتی که متعلق به شرکت نیسان موتور است، در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۷ در سطح جهانی ۶۷۳۶۷ دستگاه خودرو فروخت که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۸ درصد افزایش داشت.
رشد ۱۸ درصدی فروش برند لوکس نیسان
به گزارش پایگاه خبری اخبار تجارت به نقل از ایسنا، اینفینیتی تنها در ماه مارس ۲۸۴۰۶ دستگاه خودرو فروخت که رشد ۱۴ درصدی نشان داد.

رونالد کروگر، مدیرعامل جهانی اینفینیتی در مصاحبه تلفنی با رویترز اظهار کرد: مدل‌های جدید مانند کراس اوور Q۳۰ و کوپه Q۶۰ بایستی کمک کنند حجم فروش این برند رشد بیشتری داشته باشد.

اینفینیتی در سال میلادی گذشته حدود ۲۳۱ هزار خودرو فروخت که ۷ درصد در مقایسه با سال ۲۰۱۵  رشد داشت.

مدیرعامل اینفینیتی به رویترز گفت: وی روی چین برای داشتن رشد بیشتر فروش در ماه‌های آینده حساب می‌کند. اگر چه نرخ رشد فروش در چین کند شده، اما این کشور، بزرگترین بازار خودروی جهان است و این پتانسیل را دارد تا به تدریج به بزرگترین بازار خودروهای لوکس جهان تبدیل شود.

این برند ۱۰۰۴۱ خودرو در سه ماهه اول سال میلادی جاری در چین فروخت که ۴ درصد افزایش داشت. همچنین فروش خودروهای اینفینیتی در چین در ماه میلادی گذشته با ۶ درصد افزایش، به ۴۰۵۰ دستگاه خودرو رسید.

در مجموع عملکرد مثبت اینفینیتی در سه ماهه نخست سال میلادی جاری به کمک واحد آمریکایی این برند حاصل شد که ۴۳ هزار و ۵۶۱ خودرو فروخت که ۳۳ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان داد. فروش اینفینیتی در آمریکا در مارس با ۳۳ درصد افزایش، به ۱۸ هزار و ۲۶۶ دستگاه خودرو رسید.
کد مطلب: 1484
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *