۰

واگذاری‌ به بخش‌خصوصی سرعت گیرد

چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷
اخبار تجارت:رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تهران، با تاکید بر ضرورت توجه هرچه بیشتر دولت به بخش‌خصوصی، اظهار امیدواری کرد: روند ادغام و واگذاری ها به بخش خصوصی با سرعت بیشتری صورت گیرد.
واگذاری‌ به بخش‌خصوصی سرعت گیرد
به گزارش اخبار تجارت به نقل ازمهر کاوه زرگران با تاکید بر ضرورت اعتماد بیشتر دولت به بخش خصوصی، گفت: این امیدواری وجود دارد که روند ادغام  و واگذاری‌ها به بخش خصوصی با سرعت بیشتری صورت گیرد؛ به خصوص اینکه اساس نوآوری در دولت تفکر واگذاری است.

رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تهران با طرح پیشنهاد ایجاد حوزه‌ای برای حمایت از کسب و کارهای نوین در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، افزود: کسب و کارهای نوین نیاز به مراقبت‌های نوین دارند؛ در این میان کانون‌های هماهنگی دانش با صنعت و بازار در درون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شکل گرفته است.

وی، بر لزوم تعدیل در ساختارهای دولتی و اصلاح روند واگذاری‌ها به بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: اصولاً ما در کشور مشکل تامین، چه منابع انسانی و چه منابع مالی، را نداریم و چالش اصلی ما ایجاد زنجیره بین بخش‌ها است.

زرگران در ادامه گفت: مشکل اصلی در کشور ما پیوندها است و اقتصاد ایران از نبود پیوند بین دولت و بخش خصوصی، بین دانش و صنعت و بین صنعت و بازار رنج می برد.

وی با تاکید بر اینکه بیشترین تلاش باید بر تقویت این زنجیره‌ها گذاشته شود، گفت: افراد نخبه و تحصیلکرده در بالاترین رده‌های اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران مشغول به فعالیت هستند که نوید پیگیری و پیاده سازی نقطه نظرات معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری را می‌دهد.
کد مطلب: 3192
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *