۲۲
آذر ۱۳۹۶ 13 Dec 2017
 
تماس با ما آرشيو پیوندها دربارۀ ما RSS
۰
 
عدم اعلام نرخ خرید تضمینی گندم نقطه ضعف وزارت جهاد کشاورزی/ دولت به برنامه‌ریزی دقیق نیاز دارد
 
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۵
Share/Save/Bookmark
 
 
اخبار تجارت:نماینده مردم رامهرمز و رامشیر گفت: عدم اعلام نرخ خرید گندم به‌هیچ عنوان از سوی دولت پذیرفتنی نیست و این موضوع جزء نقاط ضعف وزارت جهاد کشاورزی است.
 
 
به  گزارش اخبار تجارت به نقل از دانشجواقبال محمدیان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس  با اشاره به استنکاف دولت در اعلام نرخ خرید تضمینی گندم امسال اظهار داشت: به نظر می رسد دولت به ویژه وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و جامع است.
 
وی افزود: اعلام نرخ خرید تضمینی گندم کاری یک ساله و موضوعی تازه نیست بلکه اقدامی همه ساله است که دولت باید با یک برنامه ریزی دقیق تر آن را در وقت معین اعلام می کرد بنابراین عدم اعلام نرخ خرید این محصول امروز به هیچ عنوان از سوی دولت پذیرفتنی نیست و این موضوع جزء نقاط ضعف وزارت جهاد کشاورزی محسوب می شود.

 
محمدیان با بیان اینکه اعلام به موقع نرخ تضمینی گندم و سایر محصولات کشاورزی به کشاورزان برای کاشت محصولاتشان انگیزه می دهد خاطرنشان  کرد: اگر کشاورز نرخ خرید تضمینی محصولاتش را بداند با برنامه ریزی دقیقتری می تواند محصولش را بکارد، آبیاری و در نهایت نگه داری کند در واقع این موضوع منجر به افزایش انگیزه کشاورز برای تولید محصولاتش شده و به توسعه کشاورزی در سطح کلان کشور کمک می کند.
 
کد مطلب : ۳۱۸۲
Share/Save/Bookmark
 
 
 
 


ارسال